PROWADZĄCY

Jako właściciel firmy zarówno organizuję kursy językowe, 19987539_10203293498936339_817555699_n jak też prowadzę samodzielnie część grup. Z wykształcenia jestem germanistą, dydaktykiem, metodykiem i managerem. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe we wszystkich grupach wiekowych.

Jestem też coachem, dlatego w swojej pracy skupiam się na potrzebach i możliwościach językowych swoich kursantów. Pomaga mi to indywidualnie dostosować program nauczania tak, aby moi kursanci jak najszybciej i pewnie zaczęli mówić w języku obcym.

Współpracuję z polskimi i zagranicznymi nauczycielami języka niemieckiego oraz nauczycielami języka polskiego jako obcego. Wszyscy lektorzy posiadają przygotowanie pedagogiczne i metodyczne. Polacy posiadają tytuł magistra bądź licencjata filologii germańskiej. Native Speaker’s mają ukończone studia wyższe oraz certyfikaty uprawniające do nauczania języka ojczystego jako obcego.

Prywatnie jestem szczęśliwą posiadaczką rodziny wzbogaconej o trzy czworonogi i osobą pełną energii, którą chętnie obdarowuję innych. Coaching i nauka nowych języków otwierają mnie na inny świat, jakim jest drugi człowiek, kultura jego kraju i tradycja. Bowiem uwielbiam podróżować i odkrywać nieznane, najlepiej statkiem :)

A że mam kilka pasji, prowadzę również:

- projekt artystyczny – http://positivoart.com/

- projekt life coachingu – http://karolinawalczykowska.pl/

Zapraszam:)