ZESPÓŁ POSITIVO

POSITIVO jako centrum języka niemieckiego i polskiego współpracuje z polskimi i zagranicznymi nauczycielami języka niemieckiego oraz nauczycielami języka polskiego jako obcego. Wszyscy lektorzy posiadają przygotowanie pedagogiczne i metodyczne. Polacy posiadają tytuł magistra bądź licencjata filologii germańskiej. Native Speaker’s mają ukończone studia wyższe oraz certyfikaty uprawniające do nauczania języka ojczystego jako obcego.

logo positivo PASEK

WŁAŚCICIEL POSITIVO – mgr Karolina Walczykowska

Jako właściciel firmy zarówno organizuję kursy językowe, 19987539_10203293498936339_817555699_n jak też prowadzę samodzielnie część grup. Z wykształcenia jestem germanistą, dydaktykiem, metodykiem i managerem. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe we wszystkich grupach wiekowych.

Jestem też coachem, dlatego w swojej pracy skupiam się na potrzebach i możliwościach językowych swoich kursantów. Pomaga mi to indywidualnie dostosować program nauczania tak, aby moi kursanci jak najszybciej i pewnie zaczęli mówić w języku obcym.

Prywatnie jestem szczęśliwą posiadaczką rodziny wzbogaconej o dwa czworonogi i osobą pełną energii, którą chętnie obdarowuję innych. Nauka nowych języków otwierają mnie na inny świat, jakim jest drugi człowiek, kultura jego kraju i tradycja. Bowiem uwielbiam podróżować i odkrywać nieznane, najlepiej statkiem!

logo positivo PASEK

MARKETING MANAGER – Kinga Czarny

Z zawodu jestem specjalistą do spraw marketingu, kinga2reklamy, promocji oraz zarządzania personelem. Posiadana przeze mnie wiedza i umiejętności są podparte 13-letnim doświadczeniem w branży usługowej.

W Positivo opiekuję się działem marketingu. Prowadzę kampanie reklamowe i promocyjne oferowanych usług. Ponadto koordynuję kreację i produkcję materiałów promocyjnych i informacji prasowych, również w Social Media.

Pasja do fotografii i nowości technologicznych pozwala mi łączyć przyjemne z pożytecznym. Prywatnie z pasją uczę się języka motoryzacji i konserwacji zabytków!

 

Zapraszamy:)